-
14 ounce sample box
Regular price $25.00 USDRegular priceUnit price perSale price $25.00 USD -
8 ounce parasoy wax custom shape bags
Regular price From $16.00 USDRegular priceUnit price perSale price From $16.00 USD -
APPLE BOBBING: APPLE CIDER & OAK/MAC APPLE/CAKE BATTER
Regular price $6.60 USDRegular priceUnit price perSale price $6.60 USD -
BEST DAMN SCENT EVER: BOURBON BUTTERSCOTCH/MARSHMALLOW FIRESIDE/SALTED CARAMEL/VANILLA BEAN NOEL
Regular price $9.20 USDRegular priceUnit price perSale price $9.20 USDSold out -
BLUEBERRY BINGE: BLUEBERRY COBBLER/BIRTHDAY CHEESECAKE/WHIPPED CREAM
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price perSale price $6.00 USDSold out -
CAMPSIDE CAROL: ROASTED PINECONES/BROWN SUGAR/SUGAR COOKIE ROYALE
Regular price $4.80 USDRegular priceUnit price perSale price $4.80 USD -
COMMODITY MILK/VANILLA SKIN SAMPLER 6 BLENDS 2 OUNCES EACH
Regular price $24.00 USDRegular priceUnit price perSale price $24.00 USD -
COZY COCOA DREAMS: HOT CHOCOLATE DREAMS/MARSHMALLOW FLUFF/WHIPPED CREAM
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price perSale price $4.00 USD -
Custom 14 ounce parasoy wax loaf 150+ fragrance choices mould choice
Regular price $24.00 USDRegular priceUnit price perSale price $24.00 USD -
Custom 6 ounce bar with wax embeds
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price perSale price $12.00 USD -
Custom four ounces parasoy wax with your choice of mould and scents
Regular price $7.50 USDRegular priceUnit price perSale price $7.50 USD -
Custom three ounce snap bar with your choice of scents
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price perSale price $4.50 USD -
FALL'S COMING: PUMPKIN PECAN WAFFLES/FROSTED SUGAR COOKIE/CARAMELIZED PRALINES/FUNNEL CAKE
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price perSale price $10.00 USDSold out -
Gift Cards
Regular price From $10.00 USDRegular priceUnit price perSale price From $10.00 USD -
HOUSE BLEND COMBINATIONS INFORMATION ONLY
Regular price $0.20 USDRegular priceUnit price perSale price $0.20 USD -
I'M A TOAD, KISS ME: LOVE SPELL/PINK SUGAR
Regular price $5.40 USDRegular priceUnit price perSale price $5.40 USDSold out